Sık sorulan sorular

Yetkiler, programlara katılımınıza bağlıdır. Program 1 Daikin Altherma R32 ürünleri için geçerlidir ve programı almış olmadan da gerçekleştirebileceğiniz montaj ve devreye alma çalışmalarına ek olarak bu ürünler ile ilgili satış sonrası faaliyetleri gerçekleştirebilmenizi sağlar. Program 2 Daikin Altherma R290 ürünleri için geçerlidir ve R290 işlemleri ile ilgili L1: Güvenlik eğitimini almış olmanız durumunda programa katılmadan da gerçekleştirebileceğiniz montaj ve devreye alma çalışmalarına ek olarak bu ürünler ile ilgili satış sonrası faaliyetleri gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Potansiyel müşterileri çekmek ve tanıtım amaçlı olarak “Stand By Me Sertifikalı Ortak” logosunu web sitenizde ve sosyal medya kanallarında kullanabilirsiniz.
“Stand By Me Sertifikalı Ortak” logosunu giysiler ve kamyonlar üzerinde kullanabilirsiniz.
“Stand By Me Sertifikalı Ortak” logosunu fiyat tekliflerinizde, broşürlerinizde, kitapçıklarınızda ve promosyon ürünlerinizde kullanabilirsiniz.

Bir programa katılım gerektiren faaliyetler yalnızca ilgili programa katılmış olan Stand By Me Sertifikalı Ortakları tarafından gerçekleştirilebilir. Programa katılım gerekliliği yok sayılamaz. Müşteriniz için ünitenin montajını siz yapabilirsiniz ancak devreye alma işlemleri (Daikin Altherma R32 haricinde) ve satış sonrası faaliyetleri Stand By Me Sertifikalı Ortakları ya da Daikin’in kendisi tarafından gerçekleştirilir. İleride müşteri adaylarını kaçırmamak için Stand By Me Sertifikalı Ortağı olun!